Tam, gdzie „owcze nosy” rosną na drzewach

Gospodarstwo Althammerhof w Semmering prowadzone przez rodzinę Schneidhoferów

W gospodarstwie agroturystycznym wszystko jest możliwe. „Owcze nosy” rosną tam na drzewie – na jabłoni. Idyllicznie położone gospodarstwo agroturystyczne prowadzone przez rodzinę Schneidhoferów oferuje wspaniały wypoczynek razem z dziećmi – wśród starych jak świat gatunków jabłoni.

Kto by pomyślał!

Owczy nos jest do jedzenia czy do głaskania? Do tego i do tego. Nasze bialutkie owce pasące się na pastwisku, które lubią, gdy głaska się je po nosie, już cieszą się na Twoje odwiedziny. Gatunek jabłek „owczy nos” szczególnie dobrze smakuje w strudlu z moszczem lub z jabłkami.

Z naszego owczego mleka robimy też wyśmienity ser. Chętnie pokażemy Ci, jak robi się taki ser. I oczywiście musisz go też spróbować! Jeśli będziesz mieć taką zachciankę, możesz wybrać się z całą rodziną do lasu na grzyby. I wieczorem możecie przygotować coś pysznego do jedzenia.

Ależ gorąco! Plum! Możecie też się pluskać w naszym stawie. Prawdziwego odprężenia można doświadczyć przy wodospadach Myra. Przechadzając się po niewielkich kładkach, można napawać się pięknem rozlicznych wodospadów. Im wyżej, tym chłodniej – wysoko jest tak przyjemnie chłodno jak w jaskini Hermannshöhle.

Dalsze informacje i kontakt Rezerwacja on-line