Aplikacje narciarskie w Dolnej Austrii

Dolnoaustriackie ośrodki narciarskie są nie tylko doskonale ze sobą połączone, lecz także świetnie wyposażone. Dzięki aplikacji Ski Tracker i analizie wideo poczujesz się jak zawodowiec.

Mostviertel i Alpy Wiedeńskie nie tylko zachwycają doskonałymi warunkami śnieżnymi i perfekcyjnie przygotowanymi stokami, lecz także przekonują swoim przygotowaniem technicznym. Tutaj można śledzić wszystkie dane ze stoku i analizować trasy zjazdowe na filmie!

Krótszy czas oczekiwania na wyciągi i wyzwania narciarskie w Mostviertel
Ośnieżony ośrodek narciarski Mostviertel zachwyca nie tylko cudownymi widokami, lecz także innowacjami technologicznymi. Dzięki bezpłatnej aplikacji Skiline dzień na stoku w Annabergu i na trasach Gemeindealpe Mitterbach niesie ze sobą prawdziwe wyzwania: aplikacja ta analizuje dane narciarskie, między innymi liczy przejechane kilometry tras i wysokości, oraz umożliwia ich porównywanie z przyjaciółmi i znajomymi – bez opłat roamingowych. Podobnie (i również nieodpłatnie) można korzystać z aplikacji iSkiTracker w Lackenhof am Ötscher.

Punkt fotograficzny, analiza wideo i analiza danych narciarskich w Alpach Wiedeńskich
W Mönichkirchen znajduje się specjalny punkt fotograficzny, w którym można uwiecznić wspaniałe wspomnienia z zimowego urlopu. Za pomocą skipassu wywołuje się zdjęcie on-line albo za pośrednictwem terminala. Dodatkowo na odcinku szybkościowym, nazywanym w skrócie WISBI, nie tylko można dokonać pomiaru czasu, lecz także obejrzeć filmik ze swojego zjazdu. Tak samo jak w Mönichkirchen, tak i w Zauberberg Semmering wszystko kręci się wokół liczb: dzięki darmowej aplikacji Skiline również tutaj można sporządzić własny wykres wysokości – oczywiście bez opłat roamingowych.

W poniższych lokalizacjach znajdują się też nasze punkty dostępu do Internetu bezprzewodowego:

  • Annaberg: W sali Teichstüberl, na wyciągu krzesełkowym, przy kasach i w Anna-Land.
  • Gemeindealpe Mitterbach: Przy stacji dolnej, w Terzerhaus i (od niedawna!) w snowparku.
  • Lackenhof am Ötscher: Przy kasach, w Eibenhütte i Ötscher Arena oraz na całym terenie stacji dolnej.   
  • Mönichkirchen: Przy stacji dolnej. 
  • Puchberg: trasa Wunderwiese ze sztuczną nawierzchnią
  • Rax: dolna i górna stacja kolejki