Atrakcje na każdą pogodę w ośrodku JUFA Annaberg

Ośrodek JUFA Annaberg Bergerlebnis-Resort jest doskonałą bazą wypadową do poznawania całej okolicy.

Nieważne, czy w środku, czy na zewnątrz: w ośrodku JUFA Annaberg jest więcej atrakcji niż dni ferii! To dobrze, bo tutaj na górze nie potrzebujemy nudy. Dlatego u nas wiele się dzieje – nie tylko na stoku!

Atrakcje na każdym kroku!
W ośrodku JUFA Annaberg wrażeń dostarczają rozmaite atrakcje. W parku wodnym Plitsch-Platsch czeka wiele niespodzianek. Goście mogą również skorzystać z bogatej oferty atrakcji pod dachem, m.in. z hali sportowej. Tuż za drzwiami zaczyna się stok – mieszkasz w samym środku gór! Czy jeździsz na nartach, na snowboardzie czy na sankach z pewnością doświadczysz wielu emocji! Po dniu pełnym wrażeń w Ötscher można zjeść kiełbaskę i chleb z grilla, a potem udać się do parku rozrywki z drewnianymi stacjami, gdzie można sprawdzić swoje zdolności motoryczne.

Wędrowanie w poszukiwaniu przygód
Tak, każda wędrówka jest zawsze pełna różnych doznań – częściowo zaplanowanych, ale też tak zaskakujących, że trudno byłoby je w ogóle wymyślić. Podczas wędrówki można spotkać dzikie zwierzęta i oblodzone potoki, ogromne wąwozy i strome skały. Na wędrówkę polecamy: Szlak Herzerlweg do Anna-Alm lub wycieczkę przez park krajobrazowy Ötscher-Tormäuer, „Wielki Kanion” Austrii. Dobrej zabawy!

Rezerwacja on-line: Dalsze informacje i kontakt