Widok na Semmering z 20-szylingowego banknotu, © Niederösterreich-Werbung/ M. Liebert

Bergbahnen Semmering-Hirschenkogel

Kolejka linowa / wyciąg krzesełkowy, Trasa narciarka / wyciąg narciarski

Ten obiekt jest znakomity

 • Niederösterreich-CARD

Opis

Czy lato, czy zima - Semmering jest przez cały rok idealnym miejscem na urlop i wycieczki.

Zima:
Zabawa na nartach dla początkujących i rodzin, ekspertów, carverów i snowboardzistów na magicznej górze Semmering. Oferta sięga od rodzinnego zjazdu po trasę Panorama FIS World Cup, na której zatrzymuje się Puchar Świata Kobiet w Narciarstwie.

Zabawa na saneczkach dla młodszych i starszych oferuje około 3-kilometrowy tor saneczkowy Zauberberg adventure, który w nocy jest oświetlony.

WSKAZÓWKA dla podróży bez samochodu: szybko i wygodnie dojechać pociągiem do stacji Semmering. Stamtąd w weekendy i podczas przerwy semestralnej na stoki dowiezie Państwa bezpłatnie Zauberberg Shuttle. Rozkład jazdy można znaleźć tutaj.
Wypożycz sprzęt na dzień narciarski wygodnie bezpośrednio w Semmering: Sport Puschi lub Alpincenter Semmering.

Lato:
Oferta letnia jest bardziej niż zróżnicowana i wszechstronna z wędrówkami, rowerami, kolejkami górskimi, monster scooterami i skocznią Millenium Jump.
Bike Park: Bike Park Semmering ma łączną długość 18 kilometrów z trasami o wszystkich poziomach trudności. Czy to na trasie rodzinnej dla początkujących i rodzin, czy na trasach freeride i downhill dla zaawansowanych kolarzy i profesjonalistów - zabawa w bike parku jest gwarantowana.

Wózki górskie i hulajnogi monster: baw się, odkrywaj i ciesz - Semmering to raj dla dzieci i rodzin! Kolejka linowa szybko i wygodnie zawiezie Państwa na szczyt Hirschenkogel, skąd można powrócić do punktu wyjścia z mnóstwem zabawy i akcji na wózkach górskich lub hulajnogach.
Millennium Jump: Skok ze swobodnym spadkiem z ostatniej platformy 25-metrowego Milleniumwarte jest wyjątkowy i na długo pozostanie w pamięci.

Ceny

lokalizacja
 • dostępna komunikacją miejską

Miejscowość i przyjazd

 • Kontakt

  Bergbahnen Semmering-Hirschenkogel

  Carolusstraße 3
  2680 Semmering-Kurort
  AT

  Telefon: +43 2664 8038

  E-Mail: info@semmering.com
  Website: semmering.com

 • Transport publiczny
 • Google Map

  Planer trasy Planer trasy


 • Mapa lokalizacji
  Pełny ekran