Gospodarstwo pełne przygód

Gospodarstwo ekologiczne Bio-Bergbauernhof Lueg

Gospodarstwo ekologiczne Bio-Bergbauernhof Lueg leży na końcu Lueggraben – jest otoczone górskimi pastwiskami, w samym środku lasu, w pięknym regionie Mostviertel. Imponujące wrażenie robi nie tylko okolica, ale też liczne atrakcje – tipi na łące, trampolina i wiele różnych zwierząt zapewniają różnorodność i całą masę przygód!

Życzymy Ci wspaniałej zabawy!
Tej w gospodarstwie ekologicznym Bio-Bergbauernhof Lueg nigdy nie brakuje. Hasają tam kaczki, pszczoły, pstrągi, krowy, zające, świnie, pies podwórkowy Nero i koty, które już czekają na Twoją wizytę, kiedy będziesz je karmić i głaskać. To jeszcze nie wszystko. Każdego ranka masz ważne zadanie do wykonania: musisz podebrać kurom z gniazda jajka na śniadanie! Warto mieć w kieszeni trochę ziarenek, żeby je przekupić.

Mokre, wesołe i fantastyczne przygody
Podczas wędrówek przez rzekę Erlauf albo rejsów po jeziorze Lunzer See można przeżyć wiele ciekawych i mokrych przygód. Wieczorami rozpalamy ognisko, natomiast za dnia możesz bawić się na naszym pełnym atrakcji placu zabaw albo budować zapory i koła wodne w naszym stawie. Chciałbyś coś zjeść w międzyczasie? Polecamy świeże owoce z naszego ogródka! Również okolica ma dużo do zaoferowania. Zawsze warto odwiedzić park dzikich zwierząt Hochrieß, wąwozy Ötschergräben i Haubiversum, gdzie można samemu upiec chleb. Franz i Brigitte z gospodarstwa Bio-Bergbauernhof Lueg z pewnością dadzą Ci jeszcze więcej wskazówek!

Dalsze informacje i kontakt