Łąki, las i widok na Ötscher

Gospodarstwo Bodenhof w Wienerbruck prowadzone przez rodzinę Schennerów

Czy bawiłeś się kiedyś w chowanego i znalazłeś taką kryjówkę, której nikt wcześniej nie odkrył? W gospodarstwie agroturystycznym prowadzonym przez rodzinę Schennerów jest to możliwe. Przytulne gospodarstwo z własnymi stajniami, dużą łąką i przylegającym lasem – znajduje się tu plac zabaw z prawdziwego zdarzenia.

Kto by pomyślał!

Nasze koniki rasy Haflinger cieszą się na spotkanie z Tobą. Możesz je szczotkować, karmić – i poznawać na nich okolicę. Wcześniej chętnie pokażemy Ci na naszym placyku, jak to się prawidłowo robi.

Czy lubisz szkołę? Naszą szkołę z pewnością polubisz. Nasza szkoła nie znajduje się bowiem w pomieszczeniu, lecz na zewnątrz – wśród natury. Wspólnie zbieramy rośliny i robimy z nich piękne obrazki. Albo zbieramy drewno na duże ognisko i jednocześnie dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy o lesie.

Mamy też coś dla rajdowców i piłkarzy – mianowicie gokarty i duże boisko do piłki nożnej. Tam możecie się wyszaleć! Wasi rodzice mogą w tym czasie napić się kawy i zjeść ciasto pod pergolą z widokiem na Ötscher.

Ach, jeszcze jedno! Gospodarstwo Bodenhof jest jedną z jedenastu stacji tematycznych Jochi-Höfeabenteuer! Zabierz konika rasy Haflinger na ciekawą przejażdżkę i poznawaj z nim okolicę Annabergu!

Dalsze informacje i kontakt