Zima, © Niederösterreich Werbung/Kathrin Baumann

„Guga hö”

Pierwszy! Przyjemność z szusowania o wschodzie słońca

Chcesz przeżyć zimą niezapomnianą alpejską przygodę w regionie Mostviertel? Szaleć na nartach i delektować się wyśmienitą kuchnią? Na ranne ptaszki w górskim regionie Mostviertel czeka szczególna atrakcja. „Guga hö” to oferta dla narciarzy, którzy ruszają na trasy z nastaniem brzasku – w dialekcie używanym w regionie Mostviertel „guga hö” znaczy właśnie „rozbudzony”.

Pierwszy! Przyjemność z szusowania o wschodzie słońca
Mamy dla Ciebie propozycję: Zaczynasz od filiżanki gorącej herbaty przy ognisku obok dolnej stacji kolejki. Kołysząc się na krzesełku wyciągu, ruszasz ku wschodzącemu słońcu. Wokół nienaruszony śnieg i absolutna cisza. Na szczycie zaciągasz się świeżym porannym powietrzem i wodzisz wzrokiem po okolicy, która wolno budzi się ze snu. Poprawiasz gogle, zanim przystąpisz do wykonania pierwszego tego dnia wirażu na dziewiczej trasie. Teraz wszyscy w grupie są już na pewno „guga hö”, czyli rozbudzeni. Ruszają pełni entuzjazmu za swoim indywidualnym przewodnikiem narciarskim – tylko on zna najlepsze górskie loże, z których można podziwiać wschód słońca i rozciągające się dookoła widoki. Wszystko zostanie dodatkowo uwiecznione na jego kamerze GoPro i zachowane na pamiątkę przygody „Guga hö”.

Przerwa na posiłek w schronisku
Po przedpołudniowym szaleństwie na trasie nadchodzi czas na przerwę i posiłek w schronisku, gdzie ogień już skwierczy w kominku, a w kieliszku musuje wino gruszkowe. Pora dobrze zjeść i delektować się regionalnymi przysmakami. Gospodarz schroniska serwuje specjały miejscowej kuchni. Po sowitym posiłku i zaopatrzeniu się w zapas nowej energii można wracać na wyciąg – albo ułożyć się wygodnie w leżaku i podziwiać widok na okolice Mostviertel, wygrzewając się w słońcu. Raj dla narciarza.

Oferta „Guga hö”:

  • Zbiórka o 06.30 przy dolnej stacji kolejki.
  • Poczęstunek na dzień dobry i herbata przy grillu Ötscher:Grill.
  • Białe szaleństwo na świeżo przygotowanych trasach z przewodnikiem narciarskim mówiącym po angielsku lub niemiecku (przy rezerwacji należy przedstawić swoje preferencje – staramy się zapewnić przewodników władających również innymi językami).
  • Posiłek w schronisku z degustacją regionalnych produktów.
  • Oferta obejmuje ważny pół dnia skipass (do godz. 12.00).

Cena: € 119 za osobę

Okres ważności oferty

  • obowiązuje dnia 27.01.2024 (Göstling-Hochkar)
  • obowiązuje dnia 03.02.2024 (Lackenhof-Ötscher)
  • obowiązuje dnia 17.02.2024 (Annaberg)
  • obowiązuje dnia 24.02.2024 (Gemeindealpe-Mitterbach)

Zapytaj o ofertę

Zapytaj „Guga hö”

Państwa dane dotyczące podróży
Państwa dane
Pani/Pana dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres pocztowy i elektroniczny oraz numer telefonu) oraz dane dotyczące podróży (data przyjazdu i wyjazdu, liczba osób, liczba i wiek dzieci) zostaną zapisane w celu i w okresie załatwiania Pani/Pana niezobowiązującego zapytania. Dane te przekażemy jedynie odpowiedniemu wynajemcy/oferentowi w celu opracowania oferty, lecz żadnej innej osobie trzeciej. Szczegółowe informacje o swoich prawach, jako osoby, której dane dotyczą oraz o nas jako administratorze danych zamieszczamy w oświadczeniu o ochronie danych osobowych.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.