Zima, © Niederösterreich Werbung/Kathrin Baumann

Zimowa magia Annabergu

Aktywnie i romantycznie – na nartach i rakietach śnieżnych w Annabergu

W Annabergu na gości czekają nie tylko atrakcje narciarskie. Magiczną okolicę z widokiem na Ötscher można podziwiać aktywnie, romantycznie i przyjemnie również na inne sposoby: jeżdżąc na nartach biegowych, chodząc na piesze wycieczki lub podczas kuligu. Romantykom szczególnie spodoba się wędrówka na rakietach śnieżnych przez bajkowy krajobraz.
Wszyscy miłośnicy sportów zimowych znajdą tutaj coś dla siebie. W Annabergu są dostępne stoki przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych narciarzy – od wymagających tras zjazdowych po stoki do jazdy po muldach i tereny odpowiednie na snowboard.

W cenie:

  • 2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją (HB) w pensjonacie lub w gospodarstwie agroturystycznym (bufet śniadaniowy; obiadokolacja z 3-daniowym menu; menu dla dzieci).
  • 2-dniowy karnet narciarski w ośrodku narciarskim przyjaznym rodzinom w Annabergu.
  • Wędrówka na rakietach śnieżnych z przewodnikiem po parku przyrody Ötscher-Tormäuer, w tym sprzęt i napój powitalny LUB jazda na sankach, w tym sprzęt i mapa dla dzieci
  • Możliwość korzystania z sauny znajdującej się w ośrodku.

Cena za osobę:

  • w pokoju dwuosobowym od € 275,-

Chęć uczestnictwa w wędrówce na rakietach śnieżnych z przewodnikiem prosimy zgłaszać dzień wcześniej pod numerem telefonu 0680/127 75 76.

Ceny bez podatku od noclegu, więcej informacji na stronie: www.niederoesterreich.at/taxen

Okres ważności oferty

  • obowiązuje od 08.12.2023 do 19.03.2024

Organizator

Mostviertel Tourismus GmbH
Neubruck 2/10, 3270 Scheibbs, Tel: +43/7482/20 444
E-Mail: info@mostviertel.at, Web: www.mostviertel.at
Eintragungsnummer 2010/0013, GISA Zahl 14124099

Obowiązują ogólne warunki handlowe Mostviertel Tourismus GmbH - można je znaleźć na stronie www.mostviertel.at/reise-und-stornobedingungen.

Zapytaj o ofertę

Zapytaj Zimowa magia Annabergu

Państwa dane dotyczące podróży
Państwa dane
Pani/Pana dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres pocztowy i elektroniczny oraz numer telefonu) oraz dane dotyczące podróży (data przyjazdu i wyjazdu, liczba osób, liczba i wiek dzieci) zostaną zapisane w celu i w okresie załatwiania Pani/Pana niezobowiązującego zapytania. Dane te przekażemy jedynie odpowiedniemu wynajemcy/oferentowi w celu opracowania oferty, lecz żadnej innej osobie trzeciej. Szczegółowe informacje o swoich prawach, jako osoby, której dane dotyczą oraz o nas jako administratorze danych zamieszczamy w oświadczeniu o ochronie danych osobowych.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.