DO CZEGO uprawnia karta?

Masz do wyboru wiele celów wycieczek

Możliwość bezpłatnego korzystania z licznych atrakcji dzięki Karcie Dzikich Cudów. Warunek: nocleg u gospodarza uprawnionego do wydawania Wilde Wunder Card.

Pluskanie i nurkowanie
Wolny wstęp i beztroską zabawę w wodzie oferują liczne kąpieliska rejonu Mostviertel: kąpielisko solankowe Ybbstaler Solebad w Göstling, odkryta pływalnia Ötscherland Freibad ze ślizgawką w Gaming, kąpielisko Naturerlebnisbad Türnitz, odkryta pływalnia w Mitterbach, kąpielisko Göllerbad w St. Aegyd czy odkryta pływalnia w Reith (Annaberg), kąpielisko nad jeziorem w miejscowości Lunz am See albo kąpielisko całoroczne w Scheibbs. Odkryta pływalnia w Mitterbach zaprasza do nurkowania. Ośrodki JUFA Sigmundsberg (St. Sebastian) i JUFA Bergerlebnis Resort Annaberg zapraszają na basen i do sauny.

Wędrówka i przygoda
Miłośnicy przygody na łonie natury dzięki Wilde Wunder Card mogą bezpłatnie badać przyrodę:  „Na drewnianej drodze” („Auf dem Holzweg”) w parku rozrywki Erlebniswelt Mendlingtal, w rejonie wysokiego torfowiska Leckermoos, w ośrodku Wasserlochklamm Palfau lub w Parku Krajobrazowym Ötscher-Tormäuer. Z wyciągów na Ötscher, Hochkar, Gemeindealpe i Bürgeralpe można korzystać gratis. A to nie wszystko!

Autobusem lub koleją za pół ceny
Od 2012 roku za jazdę linią autobusową w rejonie Mostviertel i koleją regionu Mariazell obowiązuje ulga w wysokości 50% ceny biletu.