Dyplom dojarza z Forellenhof

W gospodarstwie Forellenhof nikt nie zmarznie. W razie potrzeby można wskoczyć do stajni i poprzytulać się z dużymi zwierzakami lub kotkami.

W Forellenhof czekają na Ciebie nie tylko ryby w stawie, ale i zwierzęta w stajni. Już teraz tęsknią za pieszczotami i małymi smakołykami. W gospodarstwie i w jego okolicy czeka na Ciebie szereg przygód – nie przegap ich!

Zdobądź dyplom dojarza!
W zimowym Forellenhof w przepięknym Mostviertel wiele się dzieje. Zwierzęta w stajni już teraz czekają na Twój przyjazd i odrobinę pieszczot. Horni, nasza mleczna krowa, pomoże Ci zdobyć dyplom dojarza. Naprawdę warto, bo kakao ze świeżym mlekiem smakuje wybornie. Miałeś/miałaś kiedykolwiek okazję czyścić kucyka? Nie? Najwyższy czas! Fachowcy z gospodarstwa chętnie pokażą Ci, jak to zrobić. Ale nie tylko: nauczą Cię też spacerować z miniaturowym kucykiem i jeździć na nim! Nie zapomnij pobawić się z Lilo i Stitsem, naszymi kotami.

Wyścig po gospodarstwie.
Przygody czekają na Ciebie nie tylko w stajni. Wokół gospodarstwa znajduje się dużo łąk i dróg, które doskonale sprawdzą się jako trasy saneczkowe. Masz ochotę zbudować skocznię? Tutaj to nie problem! Poza tym możesz zaplanować fascynujące wędrówki w śniegu, a potem rozgrzać się w izbie. Życzymy Ci dużo szczęścia podczas wieczornych zabaw!

Dalsze informacje i kontakt