Raj dla dzieci i zwierząt w Mostviertel

Gospodarstwo Feldmühle w Purgstall prowadzone przez rodzinę Eßletzbichlerów

Kiedy ostatnio otworzyłeś rano okno i nie usłyszałeś żadnego hałasu samochodów? W Feldmühle u rodziny Eßletzbichlerów doświadczysz absolutnej ciszy. Natomiast Twoje dzieci będą miały prawdziwy raj – pełen przygód, zabaw i zwierząt.

Kto by pomyślał!

Nasza kotka Tulisia nie tylko tak się nazywa – uwielbia też się tulić. Jej przyjaciółki, Luna i Flap, oczywiście też uwielbiają się tulić. W naszym gospodarstwie żyją też inne zwierzęta – owce, kozy, zające i świnki morskie. Wszystkie czekają na Ciebie. W stodole chętnie Ci pokażemy, jak karmi i doi się krowy. Nie jest to takie proste, ale po pierwszych próbach od razu będziesz mógł spróbować mleka od krowy, którą samodzielnie wydoisz.

Szklanka mleka działa wzmacniająco! Nie marnuj więc czasu – baw się na naszym placu zabaw do woli! Na ściance wspinaczkowej możesz nauczyć się wspinać, a na terenie gospodarstwa urządzać wyścigi gokartów. Kiedy będzie gorąco, wskoczymy do stawu i wybudujemy prawdziwą zaporę. Wieczorami siadamy wszyscy razem przy ognisku i śpiewamy piosenki.

Niedaleko znajduje się strusia farma, którą możesz odwiedzić z rodziną. Strusie to całkiem duże ptaki. Z długimi nogami. Ale prawie bez skrzydeł. Patrząc na nie, można sobie całkiem dobrze wyobrazić, że ptaki pochodzą od dinozaurów.

Dalsze informacje i kontakt