Gdzie atrakcje są na porządku dziennym: JUFA Hochkar Sport Resort

JUFA Hochkar to miejsce dla małych poszukiwaczy przygód. Tu doświadczysz ciekawych przeżyć w środku i na zewnątrz. Naprawdę fajne atrakcje już na Ciebie czekają!

W JUFA Hochkar można się wspinać, szaleć i grać w kręgle. Ten ośrodek jest położony bezpośrednio na stoku, nie zabraknie więc atrakcji narciarskich! Po dniu pełnym wrażeń w naszym kinie będzie na Ciebie czekał świetny film.

Sportowe atrakcje poza stokami.
U nas nie zaznasz nudy. Przeżyjesz za to przygody, które już czekają na odważnych odkrywców, takich jak Ty! Np. w wielofunkcyjnej hali sportowej, gdzie można grać w piłkę ręczną, koszykówkę, siatkówkę i piłkę nożną. Z kolei miłośnicy tenisa stołowego mogą zagrać na własnym stole, podczas gdy ich młodsze rodzeństwo będzie się bawić w kąciku dziecięcym. Czy udało Ci się już kiedyś strącić wszystkie dziewięć kręgli? W naszej kręgielni możesz zagrać w kręgle zawsze, kiedy będziesz mieć na to ochotę – albo wyszaleć się na hali sportowej!

Ze stoku do kina i na ściankę wspinaczkową!
JUFA Hochkar znajduje się pośród gór. Tak, stok czeka zaraz za drzwiami, a tor saneczkowy tuż za budynkiem. Nie przegap też wędrówki na rakietach śnieżnych! Ponieważ dzień pełen wrażeń może być męczący, mamy program na później: kino dziecięce z najciekawszymi filmami. Tych, którym wystarczy sił, zapraszamy na ściankę wspinaczkową – ale uwaga: pamiętajcie, żeby zabrać ze sobą sprzęt! Nie możemy się doczekać Twojego przyjazdu!

Dalsze informacje i kontakt Rezerwacja on-line: