Szalone przygody, wieczory przy ognisku i ochłoda dla stóp

W gospodarstwie ekologicznym Sunnseit’n

W gospodarstwie ekologicznym Sunnseit’n czeka na Was mnóstwo wrażeń, w końcu mieszkają tu psy, koty, zające, świnki morskie, ryby i wiele innych zwierząt, które trzeba nakarmić, przytulić i zabawić. Kto zrobi to lepiej niż Ty?

Witamy na arce Noego
Gospodarstwo ekologiczne Sunnseit’n to prawdziwa arka Noego dla zwierząt gospodarskich. Tu spotkasz Rockiego, psa szefującego wszystkim zwierzętom, kochane krowy Afrę i Paulinę, które pozwolą się wydoić, kozy Molly i Wolly, które uwielbiają spacery, kaczki biegusy Fritza i Gerdę, które najbardziej lubią zjadać ślimaki, i wiele innych zwierzaków. Mieszkają tu nawet pszczoły, więc możesz spróbować sił w roli pszczelarza.

Urlopowicz rolnik
Każdy dzień w gospodarstwie przynosi wiele przygód: suszenie siana, wyrzucanie gnoju, przygotowywanie posłania ze słomy dla cielaków, wykradanie kurom jaj, karmienie świń Fridolina i Friedricha... Wokół gospodarstwa znajdują się wspaniałe szlaki piesze i konne, jeziora, tor saneczkowy i wiele innych atrakcji. W gorące dni można schłodzić stopy w potoku, wieczorem rozpalić ognisko i upiec kiełbaski, a w razie deszczu poszaleć w olbrzymim domu zabaw. Poza tym rodzina Trimmelów przygotowuje wiele ekologicznych produktów, których możesz spróbować – albo też samodzielnie obsłużyć się w sadzie. Życzymy dobrej zabawy ze zwierzętami!

Dalsze informacje i kontakt