Dom Apartements

Apartament

Państwa pobyt

Te apartamenty usytuowane w spokojnej okolicy w centrum Wiener Neustadt, zaledwie kilka kroków od głównego placu, zapraszają. Wszystkie posiadają kuchnię lub aneks kuchenny z jadalnią i lodówką. Do pozostałych udogodnień apartamentów należą telewizja satelitarna, własna łazienka, pralka i podłogi z parkietu. Dworzec kolejowy Wiener Neustadt oddalony o 10 minut spacerem od Domappartements oferuje bezpośrednie połączenia do Wiednia w ciągu 30 minut.

Miejscowość i przyjazd

Zapytaj Dom Apartements

Państwa dane dotyczące podróży
Państwa dane
Pani/Pana dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres pocztowy i elektroniczny oraz numer telefonu) oraz dane dotyczące podróży (data przyjazdu i wyjazdu, liczba osób, liczba i wiek dzieci) zostaną zapisane w celu i w okresie załatwiania Pani/Pana niezobowiązującego zapytania. Dane te przekażemy jedynie odpowiedniemu wynajemcy/oferentowi w celu opracowania oferty, lecz żadnej innej osobie trzeciej. Szczegółowe informacje o swoich prawach, jako osoby, której dane dotyczą oraz o nas jako administratorze danych zamieszczamy w oświadczeniu o ochronie danych osobowych.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

Szukaj i rezerwujHotele i zakwaterowanie