Imprezy i przygody: w gospodarstwie Ofnerhof

W gospodarstwie Ofnerhof przygody czekają na Ciebie nie tylko przez cały dzień, ale także w nocy: czy to w dyskotece, czy na sankach w blasku pochodni.

W Ofnerhof jest wszystko, co potrzebne poszukiwaczom przygód. Od jazdy na nartach przez saneczkarstwo po wieczory w dyskotece i wiele innych atrakcji. Wakacje w tym miejscu będą niezapomniane, bo można tu robić (niemal) wszystko!

Od przygód na stokach w dzień…
Gospodarstwo Ofnerhof jest świetnym miejscem dla poszukiwaczy przygód, w końcu znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od rodzinnego resortu narciarskiego, gdzie możesz nauczyć się jeździć na nartach lub desce. Nie brakuje również doskonałego zimowego placu zabaw, gdzie czekają inne dzieci i bitwa na śnieżki. Zapraszamy do testowania naszych torów bobslejowych i saneczkarskich! W miejscowości możesz też wziąć udział w fantastycznych wędrówkach z rakietami śnieżnymi, by zapoznać się z zimowym krajobrazem jak prawdziwy Yeti.

… po nocne imprezy na nartostradach.
Gdy zapadają ciemności, przygody nie kończą się jeszcze przez długi czas. Szczególnie pociągająca jest nocna jazda na nartach w resorcie rodzinnym. Dużą popularnością cieszą się również wesołe wieczory w dyskotece. Tak, nawet mali goście mogą u nas przyjść na dyskotekę, żeby się wytańczyć. Na szczególnie żądnych emocji czeka nocny slalom saneczkarski z pochodniami. Ta rozrywka nie tylko pięknie wygląda, przynosi też mnóstwo zabawy. Przekonasz się: w gospodarstwie Ofnerhof naprawdę dużo się dzieje. Czasem aż trudno przestać się dziwić.

Dalsze informacje i kontakt Rezerwacja on-line