Dla miłośników jaskiń i latania

JUFA Hochkar Sport Resort w Göstling

Hochkar to góra dla poszukiwaczy przygód! W jej głębi znajduje się duża jaskinia – doskonałe miejsce dla młodych i starszych odkrywców. W parku linowym można faktycznie nauczyć się latać! W ośrodku JUFA Hochkar Sportressort, oprócz wielu atrakcji, rodziny znajdą też spokój i relaks w samym sercu dziewiczej natury.

Kto by pomyślał!

Jak właściwie wygląda góra od środka? W jaskini Hochkarhöhle organizowane są wycieczki z przewodnikiem dla tych, którzy lubią przygody i mają duszę odkrywcy. Ponieważ w jaskiniach jest dość zimno, wieczorem można się ogrzać przy ognisku, zajadając się piankami i słuchając jaskiniowych opowieści.

Teraz latamy! 14 metrów nad ziemią! We Flying Fox Parcour nauczysz się skakać tak jak wiewiórka z drzewa na drzewo. Oczywiście bezpiecznie! Opiekunowie pokażą Ci, jak bez obaw balansować na linach, stopniach i drabinach. Na koniec poczujesz się jak Superman albo Supergirl!

Pada deszcz? Nie szkodzi! Możesz wyszaleć się w sali zabaw. Z pierwszego piętra na parter można zjeżdżać ze zjeżdżalni. Będziesz też królem kręgielni. Albo też możesz wzmocnić swoje mięśnie, grając w piłkę nożną lub siatkówkę w naszej dużej sali gimnastycznej. Z kolei wieczorem organizowane są pokazy filmowe w hotelowym kinie.

Dalsze informacje i kontakt Rezerwacja on-line