Czarownice, wróżki i księżniczki

Bajkowy pensjonat Waldpension Nebelstein prowadzony przez rodzinę Schmidtów

Dlaczego Śpiąca Królewna zawsze tak długo śpi? I kiedy przybędzie kolejny książę? W prawdziwie bajkowym pensjonacie Waldpension Nebelstein w Moorbad Harbach zarówno duzi, jak i mali mogą stać się rycerzami lub księżniczkami – i spędzić urlop jak w bajce.

Kto by pomyślał!

Wyśpisz się jak w bajce – w naszym pensjonacie to możliwe. W pokoju Śpiącej Królewny możesz spać bardzo długo. Z kolei w pokoju Aladyna możesz szukać cudownej lampy. Kto wie, jaki skarb jest ukryty w pokoju Ali Baby?

W naszym bajkowym pensjonacie spotkasz jeszcze więcej wróżek, czarownic, rycerzy i smoków. Tak dużo zabawek nie widziałeś jeszcze nigdy! Możesz nawet ukryć się w grocie krasnoludków. Albo sam pobawić się w teatrzyk kukiełkowy.

Czy lubisz przygody? Jeśli tak, koniecznie musisz udać się do naszego bajkowego ogrodu w poszukiwaniu skarbów. Tam czeka na Ciebie wiele zadań. A Twoi rodzice lub dziadkowie mogą doglądać swoje pociechy z wygodnego hamaka. Również w lesie znajdują się olbrzymie kamienie. Jak one się tam znalazły? Czy to sprawka olbrzymów?

Dalsze informacje i kontakt Rezerwacja on-line