Marzą Ci się fascynujące przejażdżki traktorem, budowa olbrzymich zamków ze śniegu albo zabawa z psem Rico? Wszystko to czeka na Ciebie u rodziny Winter.

Przygoda w parku przyrodniczym na wysokości 750 m: w ekogospodarstwie Höbarten

W ekogospodarstwie Höbarten każdego dnia można przeżyć nową przygodę. Od jazdy traktorem przez dojenie krów aż po bitwę na śnieżki. Niczego nie zabraknie. Twoim największym fanem będzie bez wątpienia nasz pies Rico, który już cieszy się w oczekiwaniu na wspólne przygody!

Początek nowej przygody
W samym sercu parku przyrody Ötscher-Tormäuer Rico czeka na Ciebie z niecierpliwością. Pies rodziny Winter szuka towarzysza, który razem z nim będzie pilnował stodoły i szukał jaj w kurniku. Jeśli dasz mu kawałek samodzielnie upieczonego chleba albo pysznego świątecznego ciasteczka, będzie Ci towarzyszył w Twojej pierwszej przejażdżce traktorem z gospodarzem Erwinem, zapowiadając szczekaniem Wasze przybycie.

Kto wygra bitwę na śnieżki?
Krowy potrzebują nie tylko opieki i jedzenia, ale i dojenia. Mówiąc szczerze: nie ma nic lepszego niż świeże mleko! Na Twoją wizytę czekają też owce, świnie, króliki i kury – szczególnie ucieszą je pieszczoty. Odwiedź je po zbudowaniu zamku ze śniegu lub bitwie na śnieżki. Rozgrzejesz się i nabierzesz nowych sił by móc zostać mistrzem jazdy bobslejem!

Dalsze informacje i kontakt