Przygody – a główka pracuje

Rajd zagadek w gospodarstwie Mayr-Eichberg Hof w Wolfsbachu.

W gospodarstwie Mayr-Eichberg Hof wszystko kręci się wokół Ciebie – i Twoich przygód. Pełna emocji wędrówka z latarniami, liczne wycieczki i oczywiście rajd zagadek to tylko trzy z nieskończenie wielu możliwości, by poznać okolicę.

Przygody w dzień i w nocy
Gospodarstwo Mayr-Eichberg Hof leży w pięknym rejonie Mostviertel i zaprasza małych gości na wakacje z przygodami. Tu pojedziesz na pole traktorem w dawnym stylu, odbędziesz nocny spacer z latarniami, a na wycieczkę w dzień założysz słomiany kapelusz. Noc możesz spędzić w prawdziwej pasterskiej chatce na hali. Ale to nadal nie wszystko, co może zaoferować gospodarstwo o ponad 630-letniej tradycji.

Komplikacje, fascynacje i świetna zabawa
Rodzina Berndl organizuje rajd zagadek wokół swego gospodarstwa. By zyskać sławę i chwałę, będziesz miał okazję pochwalić się swą zręcznością i wiedzą. W lesie zadziwią Cię lisie nory, a w kurniku będziesz wykradał jaja. Każda przygoda jest ciekawsza, jeśli siedzisz w siodle. Dla ochłody przygotowaliśmy basen i brodzik, wieczorami pieczemy na ognisku kiełbaski, a duży plac zabaw sprosta nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom dzieci. Gdyby jednak zaczęły się nudzić, proponujemy wycieczkę, np. do pobliskiego zoo, parku wodnego lub na drewniane pomosty nad wodą w dolinie Mendlingtal.

Dalsze informacje i kontakt