Weekend koneserów wina

3 dni pod znakiem wina!

Możliwość spróbowania lokalnych win regionu Weinviertel bezpośrednio w winiarni i zapoznania z ich różnorodnymi aromatami. W programie również tradycyjny podwieczorek do wina!

Oferowane usługi:

  • 2 noclegi w pokoju dwuosobowym z prysznicem i toaletą oraz tradycyjne śniadanie regionu Weinviertel bezpośrednio w wybranej winnicy (lista poniżej)
  • 1x menu z 4 dań z winem wieczorem w dniu przyjazdu
  • 1x seminarium na temat wina z oprowadzeniem po piwniczce lub winnicy, degustacja wina z komentarzem i tradycyjny podwieczorek z winem w drugi dzień pobytu (Seminarium jest możliwe w języku angielskim i niemieckim oraz na życzenie również w języku czeskim, czas trwania ok. 2 godz.)
    Dyplom znawcy wina wręczony na koniec pobytu

Podczas rejestracji proszę podać nazwę wybranej winnicy:

Informacje cenowe

  • Cena od osoby w pokoju dwuosobowym: od 160 EUR
  • od osoby w pokoju konesera: od 195 EUR

Ceny bez podatku od noclegu, więcej informacji na stronie: www.niederoesterreich.at/taxen

Okres ważności oferty

  • obowiązuje przez cały rok w 2022

Zapytaj o ofertę

Zapytaj Weekend koneserów wina

Państwa dane dotyczące podróży
Państwa dane
Pani/Pana dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres pocztowy i elektroniczny oraz numer telefonu) oraz dane dotyczące podróży (data przyjazdu i wyjazdu, liczba osób, liczba i wiek dzieci) zostaną zapisane w celu i w okresie załatwiania Pani/Pana niezobowiązującego zapytania. Dane te przekażemy jedynie odpowiedniemu wynajemcy/oferentowi w celu opracowania oferty, lecz żadnej innej osobie trzeciej. Szczegółowe informacje o swoich prawach, jako osoby, której dane dotyczą oraz o nas jako administratorze danych zamieszczamy w oświadczeniu o ochronie danych osobowych.