Winna jesień. Winobranie. Wachau

Dolna Austria świętuje swoją własną porę roku – winną jesień!
Od połowy sierpnia do końca listopada trwa największy w Europie Środkowej korowód imprez, których tematem przewodnim jest wino. Serdecznie zapraszamy na festyny w uliczkach Kellergassen, wędrówki po winnicach, inauguracja stróżowania przy winnicach, uroczystości dożynkowe, degustacje młodego wina, chrzczenie wina i wiele innych barwnych, różnorodnych lokalnych imprez winiarskich.

W regionach Wachau i Kremstal wielu producentów win oferuje wygodne, nowocześnie wyposażone pokoje bezpośrednio w swoich winnicach lub z widokiem na winnice. To czysty relaks, gdy patrząc na zachód słońca na tle bajkowego krajobrazu żegnamy dzień z kieliszkiem wina.

Podczas winobrania można według upodobania aktywnie pomóc lub obserwować prace bezpośrednio w winnicy. Winiarze prezentują swoje wielokrotnie nagradzane wina podczas degustacji.

Główne atrakcje regionu Wachau można poznać bliżej w trakcie rowerowej wycieczki oraz przy okazji rejsu statkiem z Krems do Spitz.

Oferowane usługi:

  • 2 noclegi ze śniadaniem u winiarza
  • 1 × drink powitalny
  • 1 × pomoc przy winobraniu
  • 1 × degustacja wina
  • 1 × wypożyczenie roweru na 1 dzień
  • 1 × rejs statkiem na trasie Krems – Spitz (bilet jednorazowy)

Cena ryczałtowa za osobę bez podatku od noclegu: od 142 EUR w pokoju dwuosobowym

Organizer: Donau Niederösterreich Tourismus GmbH, A-3620 Spitz an der Donau, Schlossgasse 3, GISA-Zahl: 13091941
The general terms and conditions of Donau Niederösterreich Tourismus GmbH apply - These can be found under www.donau.com/impressum .

Ceny bez podatku od noclegu, więcej informacji na stronie: www.niederoesterreich.at/taxen

Okres ważności oferty

  • obowiązuje od 01.10.2023 do 04.11.2023 (Arrival possible from Sunday to Thursday!)

Zapytaj o ofertę

Zapytaj Winna jesień. Winobranie. Wachau

Państwa dane dotyczące podróży
Państwa dane
Pani/Pana dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres pocztowy i elektroniczny oraz numer telefonu) oraz dane dotyczące podróży (data przyjazdu i wyjazdu, liczba osób, liczba i wiek dzieci) zostaną zapisane w celu i w okresie załatwiania Pani/Pana niezobowiązującego zapytania. Dane te przekażemy jedynie odpowiedniemu wynajemcy/oferentowi w celu opracowania oferty, lecz żadnej innej osobie trzeciej. Szczegółowe informacje o swoich prawach, jako osoby, której dane dotyczą oraz o nas jako administratorze danych zamieszczamy w oświadczeniu o ochronie danych osobowych.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.