Atrakcje w gospodarstwie i szeptanina w stajni

Gospodarstwo agroturystyczne Oberschönbichl

W gospodarstwie agroturystycznym Oberschönbichl prowadzonym przez rodzinę Boxhoferów można się naprawdę spocić, pracując w stajni albo jeżdżąc na gokartach. Na szczęście dostępny basen kąpielowy zapewnia odważnym poszukiwaczom przygód – takim jak Ty – orzeźwiające ochłodzenie.

Zdobądź złoty medal za pracę w stajni!
W gospodarstwie agroturystycznym Oberschönbichl Pia i Paul już zasłużyli na złoty medal. Taki medal otrzymasz, kiedy będziesz pilnie pomagać gospodarzom w pracach stajennych. To jednak nie jest wcale takie proste, ponieważ duży plac zabaw, fajny basen i ogromna trampolina odciągają od pracy i zachęcają do zabawy. Oczywiście są też słodkie koty, zające, karłowate kozy i odważny pies podwórkowy – wszystkie zwierzęta najchętniej cały dzień by się z Tobą bawiły.

Tam, gdzie rodzice się relaksują, a dzieci grillują
Podczas gdy Twoi rodzice mogą w spokoju odpocząć obok domu, Ty możesz robić coś zupełnie innego. Możesz ścigać się gokartem po podwórzu, grać w tenisa stołowego albo jeździć po górkach traktorem-zabawką. Przy takiej aktywności z pewnością będziesz głodny – na szczęście możesz podjadać owoce i jagody w oczekiwaniu na wieczorne grillowanie. Oczywiście dostępna jest także znakomicie wyposażona sala zabaw. Wakacyjna oferta obejmuje również wiele atrakcji, takich jak przejażdżki kucykiem albo rowerem szynowym czy wizyty w ogrodzie zoologicznym. Gwarantujemy, że nie będziesz się nudzić!

Dalsze informacje i kontakt