Tam, gdzie żyją krowy szkockie

Gospodarstwo Ofnerhof w St. Corona am Wechsel prowadzone przez rodzinę Gruberów

Mów do niej Angus! To krowa. W gospodarstwie Ofnerhof prowadzonym przez rodzinę Gruberów żyją krowy szkockiej rasy Angus. Przebywanie z nimi jest dla dzieci wyjątkowym przeżyciem. Tak samo jak przepiękna natura i wspaniałe możliwości zabawy dostępne w gospodarstwie.

Kto by pomyślał!
Kruczoczarne krowy? Przecież takich krów nie ma! A może jednak są – dopiero zrobisz wielkie oczy! Nasze krowy należą do rasy Angus. Wymawia się ją „Ängus”. Krowy tej rasy właściwie pochodzą ze Szkocji. Są one całkowicie czarne i nie mają rogów! Mają też dość krótkie nogi. Krowy rasy Angus żyją w naszym gospodarstwie.

Na czterech kołach lepiej się jeździ! Możesz ścigać się gokartem z dziecięcymi traktorami! Albo zostać piłkarskim królem bramkarzy. W sali zabaw zawsze będziesz mieć co robić, również przy złej pogodzie.

Coś zwisa z sufitu! Jeśli jest włochate, to nietoperz. Jeśli jest ostre, długie i twarde, to stalaktyt. Powstaje on z wody, która kapie z sufitu. Jesteś w ogromnej jaskini Hermannshöhle. Jej korytarze mają 4277 metrów długości! Żyje w niej nawet rak. Spotkasz go tylko tam!

Dalsze informacje i kontakt Rezerwacja on-line