W winnicy spotkasz nawet lamy

Pensjonat Maresi

Pensjonat Maresi jest położony niedaleko JUFA Weinviertel Hotel w Eselsmühle. Gwarantujemy, że każdy dzień będzie przygodą. Nic w tym dziwnego, ponieważ codziennie czeka tutaj na Ciebie nowa, zaskakująca niespodzianka – na przykład egzotyczna przejażdżka na lamie, pieczenie chleba z Karlem albo przejażdżka dorożką przez przepiękny zaułek winiarski.

Najszczęśliwsze chwile…
…to nie te spędzone na grzbiecie koni. Przynajmniej nie w Maresi. Tutaj największą atrakcją są przejażdżki na lamie przez winnice. Nasza wskazówka: Daj lamie mały smakołyk, a w okamgnieniu zaprzyjaźnicie się i będziecie mogli rozpocząć egzotyczną przygodę w pięknie położonej dolinie Pulkautal. Tak samo ciekawe są niesamowicie ciekawe wycieczki do najgłębszych zakątków pod ziemią.

Od piekarza przez dorożkarza po rowerzystę
Kiedy to nie wystarcza, do akcji wkracza piekarz Karl – i to w dosłownie, ponieważ sam będziesz piec chleb. Brzmi wyśmienicie. I takie też jest pieczenie własnego chleba. Pensjonat Maresi jest miejscem przyjaznym nie tylko dzieciom, lecz także rowerzystom, ponieważ leży bezpośrednio przy najatrakcyjniejszych trasach rowerowych. Rowerem można też pojechać na odkryty basen. Można tam zagrać w minigolfa lub pit-pat albo wyszaleć się na placu zabaw. Na koniec dnia możesz jeszcze raz podziwiać winnice z okna dorożki. Życzymy Ci wspaniałej zabawy!

Dalsze informacje i kontakt