Kozy karłowate i przejażdżki na kucykach z widokiem na Dunaj

Gospodarstwo „Pichelbauer” w St. Martin prowadzone przez rodzinę Wiesingerów

Jak można poradzić sobie z codziennymi troskami? Spojrzeć na nie z góry – z widokiem na Dunaj, Erlauf i Ybbstal. Gospodarstwo Pichelbauer jest położone pośród łąk i lasów. Rodzina Wiesingerów z dużą dozą miłości troszczy się o to, aby Tobie i Twoim dzieciom niczego nie brakowało.

Kto by pomyślał!

Czy widziałeś kiedykolwiek „chodzącą” pizzę? Nie chodzi ona na nogach – ciasto na pizzę rośnie dzięki dodaniu drożdży. Wtedy mówi się, że pizza „chodzi”. Wspólnie upieczemy wspaniałą pizzę. Taka pizza smakuje znacznie lepiej niż pizza mrożona. Jeśli będziesz mieć ochotę na ognisko, któregoś wieczoru zorganizujemy grillowanie. A na podwieczorek będą własnoręcznie zebrane maliny.

Również nasze zwierzęta są głodne! Pomożesz nam je karmić i opiekować się nimi? Opowiemy Ci, co najbardziej lubią jeść poszczególne zwierzęta. Możesz też wybrać się na przejażdżkę kucykiem. Albo pospacerować ze słodkimi karłowatymi kozami. One bardzo cieszą się na spacer z Tobą, nawet jeśli beczą.

Jak dawniej żyli prawdziwi rycerze? Spacerując po ruinach Aggstein, dowiesz się, jak dawniej żyli rycerze rozbójnicy. Niegdyś rozciągnęli nad Dunajem łańcuch i plądrowali statki! W dzisiejszych czasach nad Dunajem jest dużo spokojniej. Można tam jeździć rowerem i organizować wspaniałe wycieczki.

Dalsze informacje i kontakt