Pieczenie ciasteczek i narty: w gospodarstwie Bodenhof

Adwent to fantastyczny czas na narty. Będzie wyjątkowo udany, jeśli spędzisz go we właściwym miejscu i z odpowiednimi ludźmi.

W gospodarstwie Bodenhof na pewno znajdziesz swoje ulubione miejsce. Może w piekarni, której zapach można poczuć z daleka, a może na stoku, gdzie czekają Cię liczne przygody? Niesamowitych wrażeń dostarcza również nasza wędrówka w świetle pochodni.

Tam gdzie pachną pierniki…
Gospodarstwo Bodenhof to doskonałe miejsce, by cieszyć się jazdą na sankach przez las i spróbować pysznych ciasteczek, a nawet upiec je samodzielnie według legendarnego przepisu pani Schenner. Możesz wycinać ciasto foremkami, przyglądać się wypiekaniu i oczywiście do woli próbować ciasteczek, wybierając spośród 20 różnych rodzajów! Słyszałeś już? Podobno wypieku próbowało samo Dzieciątko Jezus – zjadając połowę ciasta jeszcze przed wycięciem kształtów.

… i czuć prawdziwą przygodę.
Wyobraź sobie... Jazda na sankach przez zaśnieżony las. A później wędrówka z pochodnią w blasku księżyca. Tak, to coś dla szczególnie odważnych gości gospodarstwa Bodenhof. Również za dnia nie zabraknie interesujących wydarzeń. Weź udział w konkursie na najpiękniejszego i największego bałwana. Wypróbuj swoje umiejętności na stoku, a potem pójdź do stajni pogłaskać konie. Na co jeszcze czekasz? Przyjeżdżaj!

Dalsze informacje i kontakt