Przygody tuż za drzwiami: Alpengasthof Enzian

Przepięknie położony Alpengasthof Enzian gwarantuje, że na stoku znajdziesz się w rekordowym tempie i zamieszkasz tam, gdzie inni zawracają…

Alpengasthof Enzian jest przepustką do świata przygód. W końcu leży bezpośrednio na stoku i zawsze dzieje się w nim coś ciekawego. Od budowania skoczni, przez wędrówki na rakietach śnieżnych, po jazdę na nartach: z pewnością nie dopadnie Cię tu nuda!

W rekordowym czasie na stoku
W Alpengasthof Enzian wystarczy zaledwie 10 sekund, aby wyskoczyć z łóżka prosto na stok. Jak to możliwe? No cóż, wystarczy wyjść za drzwi, aby znaleźć się w samym centrum ośrodka narciarskiego Mönichkirchen-Mariensee, skąd roztacza się cudowna panorama. Na terenach narciarskich dla dzieci czekają niezliczone atrakcje i zabawne przeszkody. Po dniu pełnym wrażeń można odpocząć przy kominku w miłej atmosferze!

Na tropie yeti!
Tak, tutaj naprawdę podąża się tropem yeti – to ciekawy motyw urozmaiconych wędrówek na rakietach śnieżnych. Podczas takich wędrówek (korzystając z wypożyczonego sprzętu) przechodzi się przez zaśnieżone stoki w czarującej scenerii aż do kolejnego schroniska, gdzie można się napić gorącego kakao. Po powrocie do Enzianhof można zbudować skocznie narciarskie i przetestować je na sankach lub nartach. Całkiem fajnie jest mieszkać na stoku, prawda?

Dalsze informacje i kontakt Rezerwacja on-line