Przygody z psem Bennim: w ekogospodarstwie Ebenbauer

W ekogospodarstwie Ebenbauer nikt nie zna słowa „nuda”. Nic dziwnego, skoro czeka tyle atrakcji!

Biogospodarstwo Ebenbauer to prawdziwy raj dla poszukiwaczy przygód. Jazda traktorem, praca w stajni i ślizgawka na stawie to tylko kilka atrakcji, które na Ciebie czekają. Przede wszystkim na Twój przyjazd cieszy się pies Benni!

W naszym gospodarstwie nie ma czasu na nudę!
W ekogospodarstwie Ebenbauer nikt nie narzeka na nudę – bo i jak, skoro można jeździć gokartem lub piec pysznego karpia. Rodzina Ebenbauer doskonale zna się na przygodach. Nie zabraknie ich podczas jazdy na łyżwach po stawie, przy wirowaniu miodu lub podczas odwiedzin u zwierząt w stajni. Czekamy na Twoją pomoc! Jest ktoś, kto wprost nie może się doczekać Twojego przyjazdu: nasz pies Benni, który już planuje trasę spaceru po gospodarstwie.

W okolicy także jest co robić.
Zapraszamy za fascynujące wycieczki! Hala wspinaczkowa w Gaflenz to szansa by wdrapać się na sam szczyt bez wychodzenia na dwór. Na zewnątrz możesz z kolei jeździć na nartach po stokach Forsteralm, Königsberg i Hochkar. Wokół domu nie brakuje łąk, na których zbudujesz skocznie – nic nie stanie na przeszkodzie by zabawa trwała w najlepsze!

Dalsze informacje i kontakt