Rodzice odpoczywają, a dzieci szaleją: w ekogospodarstwie Sunnseit’n

Ekogospodarstwo Sunnseit’n oferuje wiele atrakcji małym gościom spragnionym przygód. Mówiąc „wiele” mamy na myśli nawet sam dom, który doskonale nadaje się do szaleństw.

W ekogospodarstwie Sunnseit’n możesz pomóc w pracy, poszaleć w domu zabaw lub rozkoszować się zimowym ogniskiem. Rozgrzejesz się podczas zabaw z naszymi królikami i świnkami morskimi.

Od poszukiwacza przygód do zawodowego gospodarza!
Jak często można mieć okazję, aby zjechać na worku z sianem? Na plastikowym worku wypełnionym sianem śmiga się jeszcze szybciej niż na sankach. Rocky, nasz pies, nie będzie Cię odstępował na krok. Ale uwaga: niechętnie przegrywa. Jeśli będziesz szybszy – fiu, fiu! Nie zdziw się, jeśli wyrwie spod Ciebie nowy bobslej. Nasze krowy i cielątka czekają na Ciebie z niecierpliwością, mają ochotę na dojenie i pieszczoty. To spodoba się też naszemu kocurowi Charliemu, który najbardziej cieszy się z przytulania i mleka prosto od krowy.

Dorosłym wstęp wzbroniony!
Po wesoło spędzonych godzinach w śniegu lub długiej wędrówce możesz rozgrzać się przy opalanym drewnem piecu w naszym domu zabaw. To doskonała kryjówka na mokre i zimne dni, bo znajdziesz w nim tysiąc ciekawych rzeczy – rodzicom wstęp wzbroniony. Mogą w tym czasie pójść do sauny i przysłuchiwać się szumowi płynącej wody. Pakuj rodzinę i przyjeżdżaj do nas! Nie możemy się doczekać Twojego przyjazdu!

Dalsze informacje i kontakt