Śladami Asteriksa i Obeliksa: Galia w Waldviertel

Od teraz Galia leży w Waldviertel. Dokładnie nad wielkimi stawami hodowlanymi, gdzie czeka na Ciebie szereg przygód na lądzie i wodzie.

W małej galijskiej wsi w samym sercu Waldviertel przygody są na porządku dziennym. Znajdziesz tu wszystko: od wędkarstwa przez bitwy na śnieżki aż po fascynujące poszukiwanie skarbu. Asteriks i Obeliks chcieliby być tu razem z Tobą.

Życie jak w czasach Galów
Asteriks i Obeliks to najwięksi fani przygód wszech czasów. Czy jest inne miejsce, w którym mógłbyś spędzić ciekawsze ferie, niż galijska wieś w sercu Waldviertel? No właśnie! W fińskiej chatce ze szwedzkim kominkiem możesz rozpalić z rodzicami ogień i przygotować kosz z domowymi specjałami na ruszt. W każdą pierwszą niedzielę miesiąca pieczemy na grillu oryginalne galijskie prosię – to by się na pewno spodobało Obeliksowi! Może przyjedziesz spróbować?

Pochody przez las
Długie spacery przez las są szczególnie piękne zimą, gdy za każdym drzewem czeka przygoda. Czasami to dzikie zające, stara końcówka oszczepu na ziemi albo po prostu kij, który pomoże wytyczyć drogę przez las. Szczególnie fascynującym zajęciem jest łowienie ryb razem z dziećmi, gdy zasiadają z wędką nad brzegiem ogromnego stawu. W Galii w Waldviertel nie brakuje też placu zabaw. Wyszaleć można się również podczas poszukiwania skarbu. Czekamy na Twój przyjazd!

Dalsze informacje i kontakt