Rodzinny ośrodek St. Corona am Wechsel

Głośny śmiech dzieci przeplatany wesołymi okrzykami to nieomylny znak, że jesteśmy ośrodku narciarskim dla rodzin.

Ośrodek narciarski w St. Corona am Wechsel z rozmaitymi atrakcjami to ulubione miejsce rodzin. Doskonały początek sezonu dla początkujących zaledwie 80 minut jazdy samochodem od Wiednia!

Eldorado dla dzieci
Rodzinny ośrodek narciarski w St. Corona am Wechsel oferuje najmłodszym kursy nauki jazdy na nartach i desce snowboardowej na wesoło, metodą ski-light oraz kursy indywidualne. Zadanie ułatwiają wyciąg talerzykowy o długości 350 m i przenośniki taśmowe o długości 90 m, 35 m oraz 9 m.

Szusowanie w dzień i w nocy
Urozmaiconą śnieżną zabawę oferuje park sportowy ze skoczniami i torem do jazdy po muldach oraz specjalna strefa Fun, Speed & Racing Area. Na nudę nie można też narzekać na zimowym placu zabaw z śnieżnymi pagórkami. Szczególnie atrakcyjne są piątkowe i sobotnie wieczory, gdy przy sztucznym oświetleniu obiekty są czynne do godziny 20.00!

Poza trasami narciarskimi
Odpowiednią alternatywą dla osób preferujących saneczkarstwo będzie wyjątkowa kraina Bobland. A kolorowy harmider można oglądać, relaksując się na zabudowanym drewnianym tarasie nowego obiektu Wechsel-Lounge. Warto tu zawitać! 

www.corona.at/winter