Konie, wycieczki i wiele możliwości przeżycia przygód

Przygody w pobliżu Wiednia – stajnia Wolf Hof

Gospodarstwo Wolf Hof wiele zyskuje dzięki bliskości Wiednia, możliwości przeżycia przygód i organizacji wycieczek. Chcesz jeździć konno, wyprowadzić kozy na spacer lub wspinać się? W gospodarstwie Wolf Hof i okolicy możliwe jest niemal wszystko.

Hej ho! Witaj przygodo!
Mimo że nazwa gospodarstwa Wolf Hof odwołuje się do wilków, chodzi o stajnię w okolicach miasta Pressbaum. Gospodarstwo jest idyllicznie położone we wspaniałym Parku Biosfery Wienerwald koło Wiednia. Dlatego, planując wakacje, nie można zapomnieć o wycieczce do pobliskiego muzeum dla dzieci w Schönbrunn i chwili w parku wspinaczkowym w Irenental w Purkersdorfie. Ale najlepsze czeka w samym gospodarstwie: wielka przestrzeń do zabawy z dala od samochodów.

7 dni, 7 przygód
W gospodarstwie Wolf Hof czekają również inne przygody: przejażdżka na kucyku Lucky Luke, fascynujące spacery po lesie w poszukiwaniu śladów i wykradanie kurzych jaj na śniadanie. Szczególnie delikatną sprawą jest wyprowadzenie na spacer naszych kochanych kózek... Tak, one naprawdę chodzą na spacery na smyczy – mniej lub bardziej posłusznie. Kto po zabawie będzie potrzebował ochłody, znajdzie ją na pobliskim basenie. By wziąć na wycieczki prowiant, samodzielnie upieczesz chleb. Wiadomo – taki bochenek smakuje najlepiej.

Dalsze informacje i kontakt