Szaleństwo w gospodarstwie St. Annahof

Zima w gospodarstwie St. Annahof pachnie Bożym Narodzeniem i przygodą. Gdy rogaliki waniliowe lądują w piecu, czas na saneczkowe szaleństwo!

W gospodarstwie St. Annahof w zaśnieżonym Waldviertel zawsze coś się dzieje. Tu upieczesz pyszne rogaliki waniliowe, wyprowadzisz konie na spacer i będziesz rozkoszować się pięknymi widokami podczas jazdy przez gęsty las – w saniach zaprzężonych w psy husky.

Tam, gdzie spacerują konie, a psy ciągną sanie.
W gospodarstwie St. Annahof świat stoi na głowie: podczas gdy psy ciągną sanie przez bajkowy krajobraz, konie wychodzą na spacer. To nie są zwykłe psy, a prawdziwe husky z Waldviertler, które tylko czekają na wspólne zimowe przygody. Jeszcze przed Bożym Narodzeniem w ciepłych izdebkach piecze się waniliowe rogaliki. W końcu samodzielnie zrobione wieńce adwentowe i słomiane gwiazdy są najpiękniejsze!

Waldviertel – kraina zimowych przygód.
W Waldviertel znajdziesz pagórki w sam raz dla saneczkarzy – nie są ani zbyt strome, ani zbyt płaskie. Po prostu idealne. Mali fani adrenaliny mogą nawet zbudować własne skocznie. Jeszcze więcej sportowych emocji czeka na trasie biegowej i podczas wędrówki z rakietami śnieżnymi przez zaklęte lasy. A po południu Twoje oczy z pewnością zachwyci niezwykły blask adwentowych światełek. Wskazówka od gospodarzy St. Annahof: w pałacach Rosenau, Weitra i Rappottenstein można czasami spotkać samo Dziesiątko Jezus. Podczas zimowego urlopu miej oczy szeroko otwarte!

Dalsze informacje i kontakt