Tam, gdzie przygoda spotyka się ze szczęściem: Ferienhof Salcheck

Urlop w Ferienhof Salcheck to prawdziwe szczęście. Tu przygotujesz swój amulet i przeżyjesz niejedną przygodę.

Szczególnie przytulne jest gospodarstwo Ferienhof Salcheck. Właściwie można by nie wychodzić z przytulnej izdebki, w której pachnie ciasteczkami i ponczem. Ale kuszą też stoki – nie da się zbyt długo wysiedzieć w miejscu.

Tu znajdziesz swoje szczęście
Tylko w gospodarstwie Ferienhof Salcheck masz do dyspozycji kuźnię, w której sam przygotujesz swój amulet. Trochę nowego szczęścia przyda Ci się podczas quizu z nagrodami i dyplomami. Jeśli zechcesz, możesz pomóc przy pracy w stajni i karmieniu krów i cielątek. Szczególnie sprytnym poszukiwaczom przygód udaje się wykraść kurom kilka jajek!

Pogoń za przygodami na Köngisberg
Wokół gospodarstwa Salcheck prowadzi wiele dróg, po których można chodzić z rakietami śnieżnymi. Nasza rada: Na Königsberg i w parku przyrody Eisenwurzen zawsze kryje się wiele przygód! Rodzinny resort narciarski jest oddalony zaledwie 500 metrów, dlatego nie można zapomnieć o wycieczce na stok. Jest tu i dziecięca nartostrada, i stok z głębokim śniegiem. To dopiero atrakcja! Spokój i szczególny nastrój gwarantuje „Kripperlroas”, wieczorna podróż przez miejscowość szlakiem żłobków – odwiedzimy nawet żłobek w skale. Na pewno nie zabraknie grzanego wina, ponczu dla dzieci i całej zgrai muzykantów!

Dalsze informacje i kontakt