Tam, gdzie unosi się aromat ciasteczek i nadchodzącej przygody: Landhaus Aigner

W Landhaus Aigner jest naprawdę dużo miejsc, w których można przeżyć wspaniałe przygody. Największą popularnością cieszą się takie atrakcje jak zoo ze zwierzętami do głaskania, pieczenie ciasteczek i popołudnie spędzone z kucykami.

Szalone skoki na sianie, pełne przygód zimowe wędrówki przez las i czesanie kucyków przed przejażdżką – te i wiele innych atrakcji czeka na małych fanów przygód w przepięknym Landhaus Aigner w zaśnieżonym regionie Mostviertel.

Dla budowniczych skoczni i leśnych wróżek
Zarówno w samym domu Landhaus Aigner, jak i w jego okolicy nie brakuje miejsca na fantastyczne przygody, które zwykle zaczynają się na olbrzymim placu zabaw, a kończą głaskaniem zwierzaków w zoo. W międzyczasie zwykle pada hasło „Ruszamy do lasu!” – można tam rozkoszować się pięknem okolicy i niesamowitymi widokami. Możesz zjechać na sankach z pełną prędkością albo zbudować kilka skoczni i zapewnić dodatkowy przypływ adrenaliny!

Jak już spadać, to z wielkiego konia. Prosto na siano.
W stajni czekają: kucyk Lisa, kocur Moritz i wesoła banda królików. Na pewno nie pogardzą duuuuuużą porcja głaskania. Gdaczące kury składają całkiem sporo jaj. Przydadzą Ci się, by upiec pyszne bożonarodzeniowe ciasteczka z panią Aigner. A gdy brzuchy będą już pełne pierników i rogalików, zapraszamy na szaleństwa na sianie. Kolejnego dnia w programie mamy „Popołudnie z kucykami w stajni Schlöglhofer” – zwykle jest to naprawdę duże wydarzenie!

Dalsze informacje i kontakt