Tereny narciarskie wokół Wiednia

Dzięki położeniu blisko Wiednia, niezrównanemu stosunkowi jakości do ceny oraz dużemu zróżnicowaniu trasy w Dolnej Austrii zachęcają do jednodniowych wypadów.

Ośnieżone tereny narciarskie w regionie Mostviertel i Alpach Wiedeńskich przyciągają Wiedeńczyków, a także gości nie tylko dzięki atrakcyjnym cenom, lecz przede wszystkim ze względu na bliskie położenie i doskonale przygotowane, a jednocześnie bardzo urozmaicone trasy.

Najlepsze ośrodki narciarskie z najlepszymi cenami
Doskonale przygotowane oraz urozmaicone trasy w dużych i mniejszych ośrodkach narciarskich, wyjątkowe schroniska, a także świetna lokalizacja w pobliżu Wiednia sprawiają, że jest to pod względem stosunku jakości do ceny najatrakcyjniejsza oferta dla jednodniowych turystów, którzy dodatkowo zyskują, kupując karnet sezonowy Ostalpen-Saisonkarte.

Wiedeń – za godzinę na stoku
Po nieco więcej niż godzinie jazdy z Wiednia mamy do dyspozycji ponad 100 kilometrów wspaniałych tras o zróżnicowanym stopniu trudności w ośrodkach Zauberberg Semmering, Puchberg am Schneeberg czy Familienskiland St. Corona. Nawet do gwarantującego doskonałe warunki śniegowe regionu Mostviertel zajedziemy już w 1 godzinę i 45 min. Tam czeka na nas Annaberg – jeden z najpiękniejszych ośrodków narciarskich, a o kolejne pół godziny drogi oddalone są masywy Ötscher oraz Hochkar z fascynującymi krajobrazami i trasami.