Zadaszone miejsce do odpoczynku w Therme Laa Hotel & Spa, © Therme Laa

Cudowne właściwości wody termalnej

Najlepszy urlop w kompleksie termalnym ze strefą wellness: pobyt w SPA pozwala zapomnieć o codzienności i jest prawdziwą ucztą dla całego ciała.

Spa – „Sanus per aquam” – zdrowie przez wodę. Błogi odpoczynek w wodach termalnych, pełny relaks w saunie, głębokie odprężenie podczas masażu. W dolnoaustriackich termach i oazach wellness oderwiesz się od codzienności. Bez pośpiechu, bez obowiązków – czysty relaks.

Zanurz się w świecie zmysłów – woda jest początkiem całego życia i najstarszym środkiem leczniczym na świecie. W hotelach z ofertą termalną i wellness rozpieszcza się ciało i umysł, a także można wypocząć w relaksującym otoczeniu z widokiem na alpejski krajobraz, wspaniałe winnice lub niewielkie pagórki. Indywidualne zabiegi relaksacyjne i strefy relaksu sprzyjają usuwaniu blokad energetycznych, poprawiają samopoczucie i przywracają radość życia. Oprócz tego zabiegi upiększające na całe ciało wpływają nie tylko na wygląd zewnętrzny, lecz także na ogólne samopoczucie. Perfekcyjny urlop dopełniają rozkosze kulinarne, które spełniają każde życzenie. Oferta usługowa i gastronomiczna jest na najwyższym poziomie. W Dolnej Austrii zaznasz i relaksu, i przyjemności.

Zrelaksuj się w hotelu ze SPA

W najpiękniejszych dolnoaustriackich hotelach z własnymi strefami SPA – z orzeźwiającym widokiem na Ötscher czy zachwycającą panoramę Dunaju – odpoczywa ciało, dusza i umysł: od zabiegów relaksacyjnych wykorzystujących wzmacniające właściwości moreli z Wachau, przez luksusowe zabiegi z wykorzystaniem rieslingu, po oczyszczające pobyty w ametystowej łaźni parowej i zdrowej biosaunie.

Hotele ze strefą SPA