Poszukiwanie skarbów w bioogrodzie

Ciekawa wycieczka dla całej rodziny: odwiedziny w ogrodach pokazowych i ogrodach doznań dolnoaustriackich przedsiębiorstw ekologicznych Sonnentor i Styx.

Znakomicie prosperujące przedsiębiorstwa Sonnentor i Styx z Dolnej Austrii wydobywają z ziół to, co najlepsze. Zainteresowani goście są tam mile widziani. W trakcie oprowadzania można odkryć świat bioupraw, ogrody doznań oraz oazy ziół.

Ogrody ziołowe firm Sonnentor i Styx stanowią inspirację dla małych i dużych gości do odbycia „wycieczki zakładowej” w Dolnej Austrii. Pod gołym niebem można zapoznać się z ziołami i roślinami leczniczymi przy pomocy wszystkich zmysłów.

Poszukiwanie skarbów w bioogrodzie
W Sonnentor można odkryć całą barwną paletę organicznych herbat i przypraw. W siedzibie firmy w Zwettl znajduje się wspaniały ogród przygód. Dorosłym spodoba się oaza ziół Hildegardy oraz miniogródek ziołowy. Na dzieci czeka bioogródek dla urwisów, w którym można szukać skarbów, zagrać w herbaciane memory lub na pachnącym fortepianie. Na koniec spacer po ziołowej ścieżce.

Z wizytą w krainie ziół i czekolady
Najlepsze kosmetyki naturalne, organiczne i nietestowane na zwierzętach wytwarza firma Styx z Ober-Gartendorf. Zioła lecznicze pozyskiwane do ich produkcji rosną tuż za drzwiami. Wonny ogród ziołowy zaprasza do zwiedzania. Słodkie PS: Warto również udać się w podróż do organicznego świata sąsiedniej manufaktury czekolady Styx.