Tu nie da się nudzić: Rosis Erlebnishof

Gospodarstwo Rosis Bauernhof nie przez przypadek zdobyło swoją sławę. Tu można doskonale bawić się podczas jazdy konnej, pieczenia pyszności, wędrówek w dzień i w nocy. Albo poskakać na sianie!

Głęboko w Waldviertel kryje się sympatyczne gospodarstwo – położone na wysokości 580 m, oferuje całą masę atrakcji. Tutaj, w Erlebnishof, Rosi i jej zwierzęta są u siebie w domu. Swoim gościom potrafią pokazać, jak fascynujące może być życie na wsi.

Jedno gospodarstwo, tysiąc przeżyć
Zima w Waldviertel budzi apetyt na spacery przez zaśnieżone lasy i wzdłuż zamarzniętej rzeki Lainsitz, zachęcając gości do licznych przygód. Nie tylko w dzień, ale również nocą – w towarzystwie Rosi, bo w końcu to ona zna tutaj każdy kąt. W nazwie Erlebnishof kryje się przygoda. To nie przypadek – u Rosi nikt się nie nudzi. Rosi upiecze z Tobą ciasteczka i chleb na zakwasie, ugotuje prawdziwe kluski ziemniaczane z Waldviertel, a nawet pokaże Ci, jak wyplatać skarpetki i koszyki.

Rosi i jej przyjaciele
W Erlebnishof mieszka nie tylko Rosi, ale też głośna banda zwierzaków czekających na Twój przyjazd. Krowy z cielakami, słodkie kucyki, chrumkające świnie i człapiące kaczki, które ucieszą się z pieszczot i jedzenia. Z pewnością spodoba Ci się przejażdżka kucykiem. Jeśli wolisz – możesz też pomknąć górskim gokartem. Poza tym mamy dla Ciebie niezwykle rozgrzewającą ofertę: skoki na sianie. Siano jest mięciutkie, fantastycznie pachnie i sprawia wiele radości!

Dalsze informacje i kontakt Rezerwacja on-line