TUU TUU! Wakacje na dworcu w Ötscher

Wakacyjne apartamenty w budynku dworcowym w Wienerbruck, prowadzone przez rodzinę Nutzów

Tam, gdzie ponad 100 lat temu dziarski cesarski i królewski zawiadowca stacji zarządził odstawienie dużej lokomotywy parowej, wcześniej używanej przez kolej w Mariazell, obecnie można wynająć rodzinne apartamenty wakacyjne. Romantyczne wakacje w kolejowym stylu w samym sercu pięknego regionu Ötscher.

Kto by pomyślał!

Wyobraź sobie, że zamiast samochodu bezpośrednio pod wejście do Twojego pokoju podjeżdża duży pociąg i zabiera Cię na wycieczkę pełną wspaniałych przygód. Albo że dojeżdżasz nim bezpośrednio pod swój apartament. Kiedy inni pasażerowie muszą wysiąść z pociągu i dalej iść pieszo, Ty – ku zdumieniu wszystkich wokół – po prostu wchodzisz do budynku dworca, ponieważ właśnie tam mieszkasz.

Oczywiście tuż przed drzwiami masz nie tylko tory kolejowe, ale też własny ogródek z ziołami, warzywami i placem zabaw, a obok miejsca do grillowania nawet dodatkowe miejsce na ognisko. Możliwości spędzania czasu wolnego są różnorodne: wolisz zejść do głębokiego, dzikiego wąwozu (Ötschergräben), czy może wspiąć się na górę? Oferta obejmuje geocoaching i zorganizowane wycieczki przyrodnicze.

Po przejażdżce kolejką wąskotorową i pieszej wycieczce: co powiesz na jazdę konno? Masz tam wielu miłych sąsiadów, którzy z chęcią użyczą Ci swojego grzbietu. W stadninie Schaglhof hodowane są bowiem koniki rasy Haflinger. Zarówno odważne klacze, jak i słodkie źrebaki czekają, żeby nauczyć Cię jazdy konno.

Dalsze informacje i kontakt