W poszukiwaniu przygody: zimowy urlop na dworcu

Na dworcu i w jego okolicy zawsze można przeżyć coś ciekawego. To doskonałe miejsce dla małych odkrywców, którym niestraszny rozpędzony bobslej czy mówiące zwierzęta.

Dzień rozpoczyna się od cichego szumu szynowego pługa śnieżnego – Ty w tym czasie ładujesz akumulatory przy śniadaniu. Lepiej weź dokładkę, bo zimowy urlop na dworcu ma jeszcze kilka niespodzianek w zanadrzu!

Ekspedycja „Rakiety śnieżne” i „Konno przez śniegi”
Wokół góry Ötscher czeka cała masa przygód. Po okolicy rozejrzysz się, wędrując z rakietami na Sommerau. Z góry widać jezioro, nasz dworzec i wiele, wiele więcej! Odwiedź też Joachimsberg – czeka tam na Ciebie 100 koni rasy Haflinger. Po godzinnej jeździe pod dachem czas na przejażdżkę na łonie przyrody. Przez głębokie śniegi przejedziesz konno lub w przytulnej bryczce.

Tam gdzie zwierzęta mówią, a dywany latają
Czekasz na więcej? Anna-Land zaprasza! U nas spotkasz mówiące zwierzęta i wsiądziesz na dywan, którym polecisz aż na sam szczyt. W centrum parku bobsleje zjeżdżają naprawdę szaloną trasą! Tu możesz również sprawdzić się jako budowniczy skoczni, a potem zaliczyć kilka brawurowych skoków na sankach. Możesz też wejść pieszo na Tirolerkogel, wypić gorącą czekoladę i wrócić na dół sankami. Niezależnie od tego, co najbardziej Cię interesuje: nie możemy się doczekać Twojego przyjazdu!

Dalsze informacje i kontakt