Morele w Wachau

Gospodarstwo winiarskie w Angern prowadzone przez rodzinę Aufreiterów

Czy znasz Lilli Marilli? To wesołe elfie dziecko żyje w morelowych sadach i winnicach, w kulturowym krajobrazie Wachau. Rodzina Aufreiterów, która prowadzi swoje gospodarstwo w małej miejscowości Angern, zaprasza do siebie całe rodziny. Dostępne atrakcje obracają się wokół tematyki morelowej.

Kto by pomyślał!

Na morelowej ścieżce edukacyjnej tuż za domem żyje nie tylko Lilli Marilli. Żyją tam również jej przyjaciele – pracowity trzmiel i żwawy suseł. Przechadzając się tą ścieżką, dowiesz się wszystkiego o morelach. W nagrodę będziesz mógł odebrać z naszego przydomowego sklepiku niespodziankę.

Siedzenie wysoko na traktorze to wspaniała przygoda. Jeżdżąc traktorem po naszym sadzie, sam się o tym przekonasz. Po wesołej przejażdżce możesz skosztować soku i nektaru. Z kolei dorosłych zapraszamy na kieliszek wina i innych napojów alkoholowych.

Każdy domek ma swój basen. Jeśli lubisz zabawy w wodzie, możesz być kapitanem na Dunaju. Możesz stanąć za sterem i zrobić własny patent małego kapitana. Tuż za naszym gospodarstwem położone są również łęgi naddunajskie.

Dalsze informacje i kontakt Rezerwacja on-line