Na tropie natury

Park dzikich zwierząt Wildpark Hochrieß an der Erlauf prowadzony przez rodzinę Distelbergerów

Podejść blisko dzikich zwierząt, zachowując przy tym komfort – można tego doświadczyć tylko w parku dzikich zwierząt Wildpark Hochrieß. Na 24 hektarach żyją daniele i zwierzyna płowa, słynne jelenie sika („Bambi”) i liczne dziki. Dzięki bogatej ofercie atrakcji, łącznie z kąpielami w stawie, spędzisz wspaniały urlop z rodziną.

Kto by pomyślał!
Młode dziki nazywa się warchlakami. Lochę nazywa się maciorą. Oczy sarny są nazywane „świecami”, a pupa „lustrem”. Jeleń ryczy, a zające po prostu swobodnie biegają. W parku dzikich zwierząt jest tyle rzeczy do odkrywania! Cichutko podejdź do zwierzyny i dokładnie ją obserwuj.

Pszczoły są mądre! Nawet „opowiadają” sobie, gdzie rosną smaczne kwiatki. Jak ważne są dla nas pszczoły, pokażemy Ci podczas wędrówki naszą ścieżką edukacyjną. Miód też z pewnością Ci posmakuje.

Osoby lubiące aktywnie spędzać czas wolny mogą u nas pojeździć konno. Albo skakać na trampolinie tak wysoko, jak to tylko możliwe. Albo wsiąść na głośno terkoczący stary traktor, dodać gazu i, telepiąc się, pojeździć po polu.

Dalsze informacje i kontakt