Kwitnące morele w Schwalbenbach, © Michael Liebert

Winnice.Wiosna.Wachau

Kiedy dni stają się dłuższe, a zwierzęta budzą się ze snu zimowego, wtedy budzi się także przyroda. Właściciele winnic spędzają w tym okresie dużo czasu w swoich winnicach, zajęci przycinaniem winorośli i innymi pracami

Odwiedzający tutejsze rodziny goście spotykają się z ciepłą, serdeczną, rodzinną atmosferą. Gościnność nie jest tu tylko pustym słowem. Goście mają do dyspozycji wygodny dwuosobowy pokój. W trakcie pobytu oferujemy również degustację domowego wina. Na wzmocnienie w czasie wędrówki przez stoki winorośli przygotowujemy dla Państwa obfity koszyk piknikowy. Na wycieczkę krajoznawczą przez Wachau najlepiej wybrać się rowerem. Ścieżka rowerowa prowadzi od miejscowości Spitz wzdłuż Dunaju. Wypożyczone rowery można potem oddać w Krems, a następnie odbyć rejs statkiem, aby zobaczyć Wachau od najpiękniejszej strony.

Oferowane usługi:

  • 2 x nocleg ze śniadaniem w winnicy
  • 1 x degustacja win domowych z komentarzem (Degustacja wina odbywa się w języku niemieckim lub angielskim.)
  • 1 x piknik z podwieczorkiem w winnicy
  • 1 x rejs z Krems do Spitz (w jedną stronę)
  • 1 x droga powrotna wypożyczonym rowerem — 1 dzień
  • 1 x wstęp i zwiedzanie Opactwa Göttweig (Przewodnicy są dostępni w języku angielskim, niemieckim, czeskim, słowackim oraz na życzenie również w języku włoskim i francuskim.)

Informacje o cenach:
Cena ryczałtowa od osoby: 160 EUR w pokoju dwuosobowym

Cena ryczałtowa od osoby: 210 EUR w pokoju konesera

Organizer: Donau Niederösterreich Tourismus GmbH, A-3620 Spitz an der Donau, Schlossgasse 3, GISA-Zahl: 13094941
The general terms and conditions of Donau Niederösterreich Tourismus GmbH apply - These can be found under www.donau.com/impressum .

Ceny bez podatku od noclegu, więcej informacji na stronie: www.niederoesterreich.at/taxen

Okres ważności oferty

  • obowiązuje od 01.04.2020 do 31.10.2020

Zapytaj o ofertę

Zapytaj Winnice.Wiosna.Wachau

Państwa dane dotyczące podróży
Państwa dane
Pani/Pana dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres pocztowy i elektroniczny oraz numer telefonu) oraz dane dotyczące podróży (data przyjazdu i wyjazdu, liczba osób, liczba i wiek dzieci) zostaną zapisane w celu i w okresie załatwiania Pani/Pana niezobowiązującego zapytania. Dane te przekażemy jedynie odpowiedniemu wynajemcy/oferentowi w celu opracowania oferty, lecz żadnej innej osobie trzeciej. Szczegółowe informacje o swoich prawach, jako osoby, której dane dotyczą oraz o nas jako administratorze danych zamieszczamy w oświadczeniu o ochronie danych osobowych.