Z nartostrady do milutkich owiec: w gospodarstwie Althammerhof

W pełnym mięciutkich owiec gospodarstwie Althammerhof mieszka rodzina Schneidhofer. Tuż za rogiem czeka Zauberberg z licznymi nartostradami wysokiej klasy!

Gospodarstwo Althammerhof to idealna baza wypadowa dla początkujących narciarzy i małych profesjonalistów. To właśnie tu najlepiej rozgrzejesz się po długim popołudniu na nartach – przytulając i głaszcząc mięciutkie owce.

Przygoda z widokiem resortu Zauberberg Semmering
Gospodarstwo Althammerhof jest niewiarygodnie piękne. Położone na wysokości 850 m, pozwala rozkoszować się panoramą szczytów Semmering, Rax i Schneeberg. Zaledwie 20 minut jazdy samochodem dzieli Cię od przygód na nartostradach Semmering. W końcu to tu znajduje się Zauberberg, góra słynąca z wspaniałych szlaków, doskonałych szkół narciarskich i sympatycznych chatek, w których można zjeść pysze knedle Germknödel!

Ogrom możliwości!
W gospodarstwie Althammerhof można oddać się saneczkowemu szaleństwu. Łąki wokół domu doskonale nadają się do budowania skoczni dla sanek i rozgrywania bitew na śnieżki. Prowadząca gospodarstwo rodzina Schneidhofer zawsze cieszy się z pomocników w stajni. Staranna pielęgnacja owiec powoduje, że ich futro jest szczególnie miękkie – tak samo będzie z wełną, z której rodzina Schneidhofer wytwarza same wspaniałości. W gospodarstwie możesz zobaczyć, jak wyglądają gotowe produkty. A więc: do zobaczenia wkrótce!

Dalsze informacje i kontakt Rezerwacja on-line