Zapach stajni i stoku – rodzinny pensjonat Kobichl

Gdy miniaturowe kucyki stają się najlepszymi przyjaciółmi, a każdy dzień jest nową przygodą na stoku, zimowy urlop powinien nigdy się nie kończyć!

Twojej wizyty już teraz nie mogą się doczekać nasze miniaturowe kucyki, krowy i ich cielaki. W końcu jednym z punktów programu jest przytulanie zwierzaków. Na stoku każdy ostrożnie jeżdżący pługiem narciarz szybko stanie się specjalistą. A potem... Prawdziwa bitwa na śnieżki!

Rozmowy szeptem z naszymi miniaturowymi kucykami i królikami
Od wczesnego poranka w stajni czekają na Ciebie nasze kucyki i milutkie króliczki. Tuż za drzwiami słychać muczenie, na swoją kolej i posiłek czekają tu krowy i świnie. A po skończonej pracy możesz sam znaleźć jaja na śniadanie! Po sytym porannym posiłku w przytulnej izbie czas na intensywny kurs narciarski na stoku, dzięki któremu w szybkim tempie mistrzowsko poradzisz sobie ze wszystkimi niebieskimi trasami!

Latający dywan na szczyt
Tuż za rogiem znajduje się centrum narciarskie Annaberg, gdzie staniesz się królem stoku. Poza tym możesz też zasuwać na sankach. Najbardziej genialne jest to, że nie musisz wciągać sanek na górę, a nawet sam wchodzić – wyciąg taśmowy już czeka. Dzięki niemu poczujesz się jak Aladyn na latającym dywanie. Po powrocie do gospodarstwa wypada przywitać się ze zwierzętami zanim zaczniesz szaleć przy stole tenisowym w naszym pokoju rozrywek. Do Annabergu – ruszaj choćby dziś!

Dalsze informacje i kontakt