Zimowa przygoda na wysokości 450 m: w górskim ekogospodarstwie Lueg

Jazda na nartach, trasy saneczkowe, ślizganie na zamarzniętym jeziorze Lunzer See: zima w regionie Mostviertel będzie niezapomniana!

Górskie ekogospodarstwo Lueg jest położone w zaśnieżonym regionie Mostviertel w pobliżu Scheibbs i resortów narciarskich Lackenhof i Hochkar. Na wysokości 450 m można jeździć na sankach, budować zamki ze śniegu i pić gorącą czekoladę. Doskonała baza wypadowa na zimowe przygody!

Nasza porada: głaskanie zwierząt w stajni pozwala się świetnie rozgrzać!
Wokół górskiego ekogospodarstwa Lueg znajduje się wiele tras saneczkowych, na których możesz spróbować swoich sił jako budowniczy skoczni. Potem czas na rozgrzewkę w stajni: kaczki, koty, krowy, świnie i pies Nero już czekają na przytulanie i głaskanie. Pierwsza przygoda czeka już z samego rana: możesz wkraść się do kurnika i poszukać jajek!

Zabawa na stoku i w gospodarstwie jest wliczona w cenę!
Nartostrady na Lackenhof są oddalone o zaledwie 25 minut drogi od górskiego ekogospodarstwa Lueg, a tam czekają już wspaniałe przygody w śniegu. Jednak według nas największa zimowa atrakcja znajduje się poza stokiem: gdy jest wystarczająco zimno, na jeziorze Lunzer See można jeździć na łyżwach! Przy nieco wyższych temperaturach zapraszamy na lodowisko w centrum miejscowości. Tam spotkasz innych poszukiwaczy przygód, którzy będą mieli ochotę zagrać w berka. Na rozgrzewkę zapraszamy do Haubiversum, gdzie możesz samodzielnie upiec chleb lub do Mostbirnhaus Ardagger, gdzie czekają na Ciebie gruszkowe pyszności z Mostviertel i olbrzymi plac zabaw!

Dalsze informacje i kontakt