Zimowe przygody w Mostviertel: w gospodarstwie Einkehrhof Poggau

Gospodarstwo Einkehrhof Poggau oferuje idealny program rozgrzewki po fascynujących przygodach na stoku. Każdego dnia zaskakuje nowymi zadaniami.

Gdy nadchodzi zima, potrzebujesz bazy wypadowej do przygód na śniegu. Idealna propozycja: zaśnieżone gospodarstwo Einkehrhof Poggau. Położone pomiędzy Lackenhof i Hochkar, oferuje bezpośredni dostęp do najlepszych tras saneczkowych i tuneli śnieżnych.

Przygody ze śniegu i lodu.
Bałwany, trasy saneczkowe i tunele śnieżne to w gospodarstwie Einkehrhof Poggau właściwie codzienność. Nie zapomnij, że pobliskie Hochkar i Ötscher to jedne z najwspanialszych rodzinnych resortów zimowych. W Lunz am See czekają na Ciebie lodowe przygody. Niech tylko jezioro zamieni się w ślizgawkę! Jeśli nie będzie dostatecznie zamarznięte, zadbano o alternatywę w centrum miejscowości.

Nasze sposoby na zimne stopy.
W gospodarstwie Einkehrhof Poggau można rozgrzać się przy pieczeniu chleba lub głaszcząc zwierzęta w stajni. Zdziwisz się: samodzielnie upieczony chleb smakuje tysiąc razy lepiej niż kupiony! W zimie nasze osły, owce, kozy, koty i kaczki mają jeszcze większą ochotę na pieszczoty.

Dalsze informacje i kontakt