Ochrona danych

Relacja z Państwem jest dla nas bardzo ważna! Dlatego naszym obowiązkiem jest dbanie o przetwarzane przez nas Państwa danych osobowych z najwyższą starannością, by chronić je przed nadużyciami.

W związku z tym Niederösterreich-Werbung GmbH ściśle przestrzega przepisów o ochronie danych (RODO i DSG) mających zastosowanie do przetwarzania i gromadzenia danych osobowych.

Poniżej znajdą Państwo informacje o tym, jakie dane osobowe są zbierane podczas wizyty w naszej witrynie internetowej oraz w jakim celu są one wykorzystywane, jak również jakie dane osobowe są zbierane do nawiązania kontaktu z nami i w jakim celu są wykorzystywane.

Niniejsza polityka prywatności ma zastosowanie do witryny internetowej obsługiwanej przez administratora Niederösterreich-Werbung GmbH www.niederoesterreich.at, jak również poniżej wymienionych, powiązanych witryn internetowych: tourismus.niederoesterreich.at, convention.niederoesterreich.at, gruppenreisen.niederoesterreich.at, www.gesund-bleiben.at, magazin.niederoesterreich.at, veranstaltungen.niederoesterreich.at, heurigenkalender.niederoesterreich.at

Poszczególne witryny mogą zawierać łącza do innych partnerów i dostawców z branży turystycznej w sieci turystycznej Dolnej Austrii, których nie obejmuje niniejsza polityka prywatności Niederösterreich-Werbung GmbH. Oznacza to, że nie możemy ponosić odpowiedzialności za te zewnętrzne treści ani przetwarzane tam dane osobowe.

Szczegółowe informacje