Poszukiwanie skarbów i pieczenie chleba przy ognisku

Dużo miejsca na przygody w dworku Aigner.

W regionie Mostviertel na wesołe dzieciaki czekają: domek na drzewie, minizoo i ciekawe wycieczki. A konkretnie w dworku Aigner, gdzie przygody to codzienność. Tutaj można szczotkować konie, podkradać jajka i planować wycieczki po okolicy.

Poszukiwacze przygód zamieniają się w poszukiwaczy skarbów
Z pełnego atrakcji gospodarstwa rodziny Aigner rozpościera się widok na niemal cały region Mostviertel. Natomiast z domku na drzewie w jabłoniowym sadzie na całą zagrodę. Właśnie tam u góry powstają plany najlepszych przygód, takich jak odkrywcze podróże samochodem dla dzieci czy wycieczki po okolicy. Jednak zanim wybierzemy się w podróż, koniecznie trzeba zajrzeć do miejscowego minizoo, gdzie na zabawę, jedzenie oraz oczywiście czułości czekają koty, kucyki, kury, kaczki, przepiórki, żółwie i zające. Zaraz obok domku na drzewie znajduje się też duży plac zabaw z trampoliną do skakania. Jednak niewątpliwie największą atrakcję stanowi zabawa w poszukiwanie skarbów w zagrodzie. Kto jest szybki, sprytny i dopisze mu szczęście, ten z pewnością znajdzie poszukiwaną skrzynię ze skarbami.

Tam, gdzie ciągle czekają niespodzianki
Gospodarstwo rodziny Aigner to doskonała baza na wypady w poszukiwaniu przygód. Stąd niedaleko do takich atrakcji dla dorosłych jak park wspinaczkowy Buchenberg, gorzelnia Mostelleria czy Mostbirnhaus, a także do piekarni Haubiversum, gdzie dzieci mogą własnoręcznie upiec chleb. Największym powodzeniem wśród małych poszukiwaczy przygód cieszy się jednak ogród zoologiczny Haag. Polecamy: wędrówkę pieszą do Sonntagbergu z miłym zakończeniem dnia w przepięknej scenerii przy grillu i pysznym Steckerlbrot (cieście chlebowym pieczonym na kiju w ogniu).

Dalsze informacje i kontakt